Hans Heinrich Mummen

This is the homepage of Hans Heinrich Mummen, czlonek (w 19 generacji) duzej rodziny.
Hans ma 12 ancestors i 83 heirs.

Mark this
Login
Donate
Share
szukaj w naszej
bazie danych
 

Google Custom Search
 
Nazwisko:Hans Heinrich Mummen               
Nickname: "Johann"
urodzony:1698-11-24 w Westerlinde 
zmarl:1731-09-09 w Westerlinde 
rodzice:
Ojciec: Johann Friedrich Mumme
Matka: Catharina Mohnkopf
W zwiazku:
Married to Anna Ilse Oppermann od 1724-10-19
dzieci:
córka: Johanne Catharine Elisabeth Mummen born 1725-08-08
córka: Ilse Dorothea Juliane Mummen born 1727-12-18
syn: Carl Heinrich Mummen born 1730-02-19
zawody:
miejsca zamieszkania :
Philo:
Memberships:
komentarz:
Links:
interesujace polaczenie do:
Id:1718
You like to correct the above data? Then send us a formless E-Mail: KlausGebhardtgooglemail.com.


© Copyright 2006 - 2020

inne jezyki
Deutsch English Tagalog Español Polski 

Top of the page

 

Pageviews: (1718) 2020-02: 0; 2020-03: 0; 2020-04: 42; 2020-05: 47; 2020-06: 33; 2020-07: -- (18)



Last change: 2019-08-01 (Impressum)